Prezentace studentů

Náměty a nápady žáků a studentů zpracované různou formou, tak jak je vnímá právě tato naše mladá generace.

Na základě besedy s Luďkem Navarou na téma Železná opona, studenti napsali několik esejů, které vám s povolením autorů i paní profesorky Aleny Ziny Janáčkové, která besedu zorganizovala, přinášíme.

Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej Esej

Na základě besedy na téma Babice na gymnáziu v Moravských Budějovicích konané 7. 2. 2017 napsali studenti několik prací. Jednu z nich vám zde přinášíme. (Verze v PDF zde.)

Projekt, který představila studentka 3. ročníku Pavlína Kutnarová, vypracoval její bratr Vojtěch (22 let), když navštěvoval ZŠ v Jaroměřicích. Poděkování patří také paní profesorce Aleně Zině Janáčkové, která besedu zorganizovala a studenty jejich projekty provázela.

Chtěl bych napsat příběh Chtěl bych napsat příběh Chtěl bych napsat příběh

Příběh pana Ladislava Suchomela zpracovaný formou komiksu studenty tišnovského gymnázia, pod vedením svých učitelů.

(Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh (Ne)obyčejný příběh

Některé zážitky pana Věroslava Slámy žáci ZŠ Modřice výtvarně ztvárnili formou komiksu.

Zážitky Věroslava Slámy

Prezentace Ondřeje Kordy, studenta 2. ročníku Obchodní akademie ELDO Brno.

Třetí odboj